تماس با دکترا تست: ۰۲۱۶۶۹۸۹۲۴۸ تاریخ امروزسه شنبه , ۲۵ آبان ۱۴۰۰

درباره ما

درباره ما

گروه دکتری تست ، با هدف برآورده کردن  تخصصی کلیه نیازهای آموزشی و مشاوره ای داوطلبان آزمون دکتری با بیشترین کیفیت و در کوتاهترین زمان توسط جمعی ( بالغ بر ۱۳۰ نفر) از اساتید دانشگاهی ، دانشجویان و دانش آموختگان نخبه و مشاورین و مولفین با تجربه ایجاد گردیده است.

هسته مرکزی تیم دکتری تست در سال ۱۳۸۱ و با همت گروهی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه های برتر شهر تهران ( تهران ، شریف ، خواجه نصیر ، امیر کبیر و شهید بهشتی ) راه اندازی شده است.

دکتری تست که در زمره پیشگامان فعال در حوزه آزمون دکتری در کشور بوده است ، در طول دو دهه گذشته با برگزاری نمایشگاه های کتاب استانی ، برگزاری همایش های مشاوره ای ، برگزاری کارگاه های فشرده جمع بندی ( نکته و تست) ، اجرای کلاس های مقاله نویسی و پایان نامه نویسی و ... در بیش از ۲۱۰ شهر کشور ، حضور فیزیکی فعال داشته است و در طول این سال ها هزاران متقاضی آزمون دکتری از خدمات مختلف ارائه شده آن بهره مند شده اند.

وب سایت دکتری تست با بهره گیری از دو دهه تجربه موفق اساتید و مشاوران دکتری تست و با  هدف گسترش و تسهیل خدمات رسانی جامع و در شان جایگاه والای داوطلبان فرهیخته آزمون دکتری در امتحان اولیه و مصاحبه در سراسر کشور ایجاد شده است.

بخشی از خدمات عرضه شده در وب سایت دکتری تست:

۱٫ درج آخرین اخبار و اطلاعیه های مرتبط با آزمون دکتری

۲٫ امکان طرح سوالات از کارشناسان خبره دکتری تست در کلیه رشته های تحت پوشش

۳٫ معرفی منابع به روز شده آزمون دکتری

۴٫ پیشنهاد منابع کمک آموزشی ( شامل کتاب و فیلم آموزشی و ...) مفید در هر رشته و به شکل کاملا تخصصی

۵٫ راهنمایی و تسهیل فرآیند چاپ کتاب ( یا تبدیل پایان نامه به کتاب)  به عنوان بخشی از نمره مصاحبه آزمون دکتری

در پایان یادآور می شویم شما عزیزان در صورت داشتن هر سوالی علاوه بر راه های ارتباطی مندرج در وب سایت می توانید با شماره ۰۲۱۶۶۹۸۹۲۴۸ تماس حاصل کنید تا کارشناسان و مشاوران مرکز در کوتاهترین زمان شما را راهنمایی کنند.

موفق و پیروز باشید.