تماس با دکترا تست: ۰۲۱۶۶۹۸۹۲۴۸ تاریخ امروزیکشنبه , ۲۳ آبان ۱۴۰۰
اخبار آزمون دکتری

اعلام نتیجه اولیه پذیرفته‌شدگان دکتری بدون آزمون تربیت مدرس

نتیجه اولیه پذیرفته‌شدگان دکتری بدون آزمون تربیت مدرس اعلام شد

نتیجه بررسی اولیه پرونده الکترونیکی داوطلبان و جلسه آزمون شفاهی پذیرش دانشجویان استعداد درخشان (برگزیدگان علمی) دوره‌های دکتری تخصصی سال ۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش ایسنا، دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد؛ باتوجه به تغییر نحوه برگزاری جلسه آزمون شفاهی (مصاحبه علمی) از حضوری به غیرحضوری (مجازی) ضروری است کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در دوره‌های دکتری تخصصی سال ۱۳۹۹ واجد شرایط اولیه پذیرش حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۸ تیرماه ۱۳۹۹ نسبت به بارگذاری مدارک زیر در سامانه گلستان دانشگاه اقدام کنند.

تصویر کامل نسخه چاپ شده مقالات علمی پژوهشی وتصویر توصیه‌نامه(های) علمی از اساتید دوره کارشناسی ارشد از جمله مدارک فوق برای پذیرش دکتری بدون آزمون است.

همچنین داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه مدارک آنها در سامانه گلستان دانشگاه “مشروط” اعلام شده است، حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۸ تیرماه ۹۹ فرصت دارند نسبت به تکمیل مدارک و همچنین رفع نقص سایر مدارک ارسالی (در صورت وجود و اعلام موارد نقص در سامانه گلستان) اقدام کنند. پس از بررسی مجدد مدارک و تغییر وضعیت داوطلبان از “مشروط” به “تایید” ضروری است داوطلبان ذی ربط از روز شنبه مورخ ۱۴ تیرماه تا پایان روز جمعه مورخ ۲۰ تیرماه ۱۳۹۹ نسبت به انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور اقدام و گواهی مربوط به ثبت نام را دریافت کنند.

همچنین داوطلبانی که نسبت به رفع نقص و انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور اقدام نکرده و گواهی ثبت نام الکترونیکی را دریافت نکنند، مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی نخواهند بود.

داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه مدارک آنها در سامانه گلستان دانشگاه “عدم تایید” اعلام شده است، وفق ضوابط و مقررات و فراخوان پذیرش منتشره حائز شرایط اولیه پذیرش نبوده‌اند و یا اینکه در مهلت مقرر نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام و بارگذاری مدارک الزامی اقدام نکرده‌اند؛ لذا از فهرست داوطلبان واجد شرایط پذیرش حذف شده‌اند.

بر این اساس با توجه به تعویق آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال ۱۳۹۹ و همچنین شرایط خاص به وجود آمده به دلیل شیوع بیماری کرونا، جلسه آزمون شفاهی کلیه رشته گرایش‌های این دانشگاه از طریق پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان به صورت مجزا از جلسه آزمون شفاهی داوطلبان آزمونی، در نیمه دوم تیرماه ۱۳۹۹ به صورت غیرحضوری (مجازی) و از طریق نرم‌افزار skype , adobe connect و یا هر نرم افزار دیگری که توسط گروه آموزشی مربوط به دانشجویان ذی ربط اعلام می‌شود، برگزار خواهد شد.

برنامه دقیق زمانبندی و نحوه برگزاری جلسه مصاحبه علمی هر رشته یا گرایش متعاقبا توسط دانشکده و گروه آموزشی مربوط از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک یا ایمیل به داوطلبانی که گواهی ثبت نام را از سامانه گلستان دریافت کرده‌اند، اطلاع رسانی خواهد شد.

داوطلبان باید به پیام‌های دریافتی از طریق دانشکده و گروه آموزشی مربوط توجه داشته باشند و از تاریخ و ساعت برگزاری جلسه آزمون شفاهی خود مطلع شوند. دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع‌رسانی از طرق دیگر ندارد و عدم حضور داوطلب در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه مقدور نخواهد بود.

بر اساس اعلام دانشگاه تربیت مدرس، نتیجه نهایی بررسی پذیرش داوطلبان حداکثر تا پایان شهریورماه سال ۱۳۹۹ از طریق وبگاه دانشگاه، بخش آموزش به نشانی https://www.modares.ac.ir/edu اعلام خواهد شد و از داوطلبان درخواست می‌شود اکیدا از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی خودداری کنند.

منبع  : https://www.isna.ir/

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *